نحوه عملکرد سایت

مقدمه و توافق

این وب سایت (سایت) متعلق به Cars.com LLC (Cars.com) است و متعلق به آن است. این شرایط خدمات به نسخه ملی سایت، در www.cars.com، و همچنین به هر نسخه ای از سایت که Cars.com عمل می کند، شامل نسخه ها یا صفحاتی است که علامت های تجاری Cars.com با روزنامه آن و وابستگان پخش، شرکای توزیع کننده شخص ثالث و سایر شرکای توزیع (به طور کل، "وابسته") پخش می شوند. شما ممکن است یک نسخه مشترک از سایت را از یک وب سایت وابسته وارد کنید، در این صورت، این Affiliate در بالای این صفحه شناسایی خواهد شد. با استفاده از این سایت، شما با این موافقت می کنید که حداقل هجده (18) سال داشته باشید و موافقت کنید که شما تحت این شرایط خدمات و اعلامیه حریم شخصی Cars.com هستید.

 

Cars.com یک سرویس تبلیغاتی و تحقیقاتی است

Cars.com این سایت را به عنوان یک سرویس تبلیغاتی و تحقیقاتی آنلاین برای خریداران خودرو، فروشندگان و علاقه مندان استفاده می کند. Cars.com به طور مستقیم وسایل نقلیه را به فروش نمی گذارد و هرگز به هیچگونه معامله ای بین خریداران و فروشندگان نرسیده است. در نتیجه Cars.com (a) تضمین یا اطمینان از هر وسیله نقلیه یا هر معامله ای بین خریدار و فروشنده، (b) جمع آوری یا پردازش پرداخت یا انتقال مالکیت از جانب خریداران یا فروشندگان، یا (c) انبار، ذخیره، حمل و یا ارائه هر وسیله نقلیه.

 

فروشنده و سازنده انگیزه ها و پیشنهادات

تبلیغات در Cars.com ممکن است شامل اطلاعات در مورد پیشنهادات ویژه، مشوق ها یا برنامه های قیمت گذاری مرتبط با یک نام تجاری، مدل یا وسیله نقلیه ("پیشنهادات") باشد. Cars.com مسئول محتوای هر گونه پیشنهادات و مسئولیت هر گونه اشتباه یا بی توجهی در محتوای ارائه یا توصیف آن نیست. کاربران سایت باید برای جزئیات کامل در هر گونه پیشنهادات، از جمله الزامات واجد شرایط بودن، محدودیت ها و محدودیت ها و در دسترس بودن، با تبلیغ کننده مرتبط تماس بگیرند.

 

محتوای سایت

کلیه اطلاعات و محتویات موجود در این سایت (به طور کلی، "محتوا") توسط کپی رایت و سایر قوانین مالکیت فکری محافظت می شود. محتوا متعلق به Cars.com، وابستگان آن و / یا مجوزدهندگان و تأمین کنندگان مربوطه (در مجموع "مجوزها") است. محتوا فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری طراحی شده است. در حالی که شما ممکن است یک نسخه از هر بخش از محتوا را برای سرگرمی های شخصی و غیر تجاری خود، اطلاعات و یا استفاده از یک نسخه از یک نسخه از یک یا چند نسخه دیگر را دانلود کنید، ممکن است شما تولید، فروش، انتشار، توزیع، تغییر، نمایش، انجام، پست مجدد و یا استفاده دیگر هر بخش از محتوا به هیچ وجه و یا برای هر هدف دیگر بدون رضایت کتبی قبلی Cars.com. درخواست های مربوط به استفاده از محتوا برای هر هدف غیر از استفاده شخصی و غیر تجاری باید به کار گرفته شودPermissions, Cars.com, 300 S. Riverside Plz., Suite 1000, Chicago, IL 60606.

توجه: برخی از تصاویر خودرو یا ویدئو موجود در اینجا توسط eVox Productions LLC متعلق هستند و تحت قوانین کپی رایت ایالات متحده و بین المللی محافظت می شوند. دسترسی و استفاده از این تصاویر یا ویدئو تحت شرایط و ضوابط یک قرارداد مجوز محدود شده است. استفاده غیر مجاز، تولید مثل، ایجاد کارهای مشتق شده، انتقال، نمایش یا توزیع این تصاویر یا ویدئو به شدت ممنوع است. eVox حق برگزاری تمامی روش های قانونی و عادلانه در برابر استفاده های غیر مجاز را دارد.

 

حق کپی رایت و کپی رایت

این سیاست Cars.com است که به ادعای نقض مالکیت معنوی پاسخ دهد. Cars.com فورا پرونده های مربوط به نقض ادعا را بررسی و بررسی می کند و اقدامات لازم را طبق قانون کپی رایت هزاره دیجیتال، عنوان 17، کد ایالات متحده، بخش 512 (c) (2) (DMCA) و سایر قوانین مربوط به مالکیت معنوی اجرا می کند. طبق DMCA، اطلاعیه های مربوط به نقض حق نسخه برداری باید به نماینده مجاز ارائه دهنده خدمات ارسال شود. هشدار باید به نماینده ذیصلاح زیر برای این سایت ارسال شود:

 

علائم تجاری

شما تأیید میکنید که محتوای شامل علائم تجاری خاص و علائم خدمات متعلق به Cars.com، Affiliates، Licensors و دیگران است. شما موافقت میکنید که این علائم تجاری یا علامت های خدمات را کپی نکنید، از آنها استفاده نکنید یا آنها را رد کنید. شما بیشتر موافقت می کنید که هیچ یک علامت تجاری، کپی رایت یا سایر اعلان ها را از هر کپی از محتوا تغییر نخواهید داد. نام و علامت "Cars.com" علامت تجاری Cars.com، LLC است. نام های دیگر محصولات و شرکت ها در اینجا ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه باشند.

 

نرم افزار

لطفا توجه داشته باشید که تمام برنامه نویسی نرم افزار، از جمله بدون محدودیت تمام HTML و کد های دیگر موجود در این سایت (به طور کل، "نرم افزار")، متعلق به Cars.com و / یا مجوز های آن است و تحت قوانین حق تکثیر و سایر قوانین مالکیت معنوی محافظت می شود. و همچنین مفاد پیمان بین المللی. هر نوع دسترسی غیر مجاز به تولید، پخش، توزیع مجدد، انتشار، نمایش یا سایر استفاده از نرم افزار به وضوح توسط قانون ممنوع است و ممکن است منجر به مجازات شدید مدنی و / یا کیفری شود. متخلفان به حداکثر ممکن تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

 

ربط دادن

اگر شما یک وب سایت را مدیریت میکنید و مایل به پیوند به سایت هستید، باید به صفحه اصلی سایت لینک کنید، مگر اینکه مجوز دیگری توسط Cars.com اعطا شود. Cars.com حق رد یا قطع هر گونه لینک به Conten یا سایت را دارد.

 

مواد کاربر

با ارائه آگهی ها، محتویات، عکس ها، داده ها یا سایر مواد ("مواد") به سایت، شما به این ترتیب به Cars.com و Affiliates خود را به حق و مجوز به حق بدون مجوز، دائمی، غیرقابل برگشت، غیر مجاز، کاملا قابل انتقال، برای کپی، تغییر، نمایش، توزیع، انجام، ایجاد کارهای مشتق شده از و در غیر این صورت استفاده از تمام مواد مانند هر نوع، رسانه، نرم افزار یا فناوری هر نوعی که در آینده در حال توسعه یا توسعه است، استفاده و بهره برداری شود. شما بیشتر به Cars.com و Affiliates خود حق و حق امتیاز بدون حق امتیاز را برای استفاده از نام، تصویر و شباهت خود در ارتباط با بازتولید یا توزیع مواد به شما ارائه می دهیم.

 

انجمن های تعاملی

این سایت ممکن است انجمن های جالب و تحریک کننده ای را که می توانند نظراتشان را ابراز کنند و ایده های خود را به اشتراک بگذارند، ممکن است بولتن های تبلیغاتی، تابلو اعلانات، اتاق های گفتگو و یا سایر انجمن ها (به طور کلی "انجمن ها") ارائه دهند. Cars.com و وابستگان آن دقت و اعتبار هر گونه توصیه، نظر، بیانیه و یا اطلاعات ارسال شده در این انجمن را تایید نمی کند. لطفا از بهترین قضاوت خود استفاده کنید و از افراد دیگر با استفاده از این انجمن احترام بگذارید. با ارسال یک پیام در انجمن، شما موافقت میکنید که تحت این شرایط خدمات قرار گیرید. شما ممکن است از انجمن های سایت استفاده نکنید تا در هر فعالیت ممنوعه شرکت کنید (همانطور که در زیر تعریف شده است). آپلود حق کپی رایت یا سایر مواد اختصاصی هر گونه در سایت بدون اجازه صریح صاحب آن ماده ممنوع است و ممکن است منجر به مسئولیت مدنی و / یا جنایی شود.

 

حقوق Cars.com

با توجه به ماهیت سایت و حجم پیام ها و ارسال ها، Cars.com نمی تواند و تمام مواد ارسال شده یا انتقال یافته توسط شما و دیگر ارائه دهندگان اطلاعات شخص ثالث را کنترل نمی کند. Cars.com حق را به صلاحدید خود محفوظ میدارد تا هر زمان که به هر دلیلی به نظارت می پردازد، از انتشار، حذف، حذف، انتقال یا ویرایش هر گونه مواد بدون اطلاع قبلی خودداری می کند. با استفاده از این سایت، شما به روشنی موافقت می کنید که Cars.com (الف) به هیچ ادعایی، اقدام یا قضاوت ناشی از یا مرتبط با هر گونه مواد متبحر نخواهد بود و (ب) ممکن است مانیتور، انتشار، حذف، حذف، حرکت را رد کند و یا هر گونه مواد بدون اطلاع در هر زمان به هر دلیلی، بدون مسئولیت و بدون ارائه بازپرداخت، ویرایش کنید.

 

مواد ناخواسته

Cars.com از مواد یا ایده های ناخواسته برای استفاده یا انتشار در برنامه نویسی آن یا در سایر رسانه های دیجیتال، الکترونیکی و یا چاپی، جز در ارتباط با انجمن ها، اتاق های گفتگو و تابلو اعلانات در سایت استفاده نمی کند. Cars.com و Affiliates مسئولیت شباهت هر یک از محتوای آن یا برنامه نویسی در هر رسانه ای را به مواد یا ایده های ارسال شده به سایت نخواهند داشت.

 

نمایندگی ها / جبران خسارت

شما به این ترتیب بیان و تأیید کنید که (الف) شما تمام اختیارات لازم، حقوق و مجوزها برای ارسال مواد به سایت، (ب) مواد را نقض و یا هر گونه حق چاپ، علامت تجاری، راز تجاری، ثبت اختراع و یا دیگر حق مالکیت معنوی هر شخص ثالث، از جمله هر گونه حقوق حریم خصوصی یا تبلیغاتی، و (ج) مواد انجام نمی شود و هیچ قانون یا مقررات مربوطه شامل، اما نه محدود به هر گونه قوانین و مقررات تبلیغاتی خودرو، و یا باعث آسیب به هر شخص. شما موافقت میکنید که Cars.com، Affiliate ها، مجوز دهندگان و افسران، مدیران، کارکنان، عوامل و پیمانکاران مربوطه را از و یا در برابر هرگونه ادعا، هزینه، تقاضا یا هزینه، از جمله وکلا، هزینه های ناشی از (i) هر گونه توزیع، انتشار، امتناع از انتشار، حذف، حذف، حرکت، ویرایش و یا استفاده دیگر از مواد شما ارائه، (ii) استفاده از سایت خود و یا هر گونه وابستگی به محتوا، (iii) نقض این شرایط سرویس یا (iv) فروش واقعی، آینده یا معوق یا معامله دیگری بین شما و شخص ثالث.

 

فعالیت های ممنوعه

در زیر لیستی جزئی از انواع فعالیتهایی است که در سایت و یا از طریق آن ممنوع است: (الف) ارائه ماده ای که به طور واضح برای جامعه آنلاین، مانند محتویاتی است که باعث ترویج نژادپرستی، تعصب، نفرت یا آسیب فیزیکی هر نوع می شود علیه هر گروه یا فردی؛ (ب) مشارکت در فعالیت ها و یا ارسال ماده ای که می تواند برای افراد زیر سن قانونی مضر باشد؛ (ج) مشارکت در فعالیت یا ارسال ماده ای که آزار و اذیت یا حمایت از آزار و اذیت دیگران را انجام می دهد؛ (د) مشارکت در فعالیت هایی که شامل انتقال "ایمیل های ناخواسته" یا ارسال نامه های توده ای ناخواسته یا "اسپم" به کاربران Cars.com یا دیگران است؛ (الف) مشارکت در فعالیت یا ارائه مواد یا ارتقاء اطلاعات، فریبنده، نادرست یا گمراه کننده یا ارتقاء فعالیت های غیرقانونی یا رفتارهایی است که مورد سوءاستفاده، تهدید، ناخوشایند، اعتراف و یا دروغگویی هستند؛ (f) ارسال مواد حاوی صفحات دسترسی محدود یا فقط رمز عبور، یا صفحات یا تصاویر پنهان؛ (ج) ارسال موادی که محتوای هر نوع جنسی را به صورت جنسی و جنسی منتشر می کند؛ (h) ارائه موادی که معلومات آموزشی درمورد فعالیت های غیرقانونی مانند ساخت یا خرید سلاح های غیرقانونی، نقض حریم شخصی یا ارائه یا ایجاد ویروس های کامپیوتری را فراهم می کند؛ (الف) مشارکت در فعالیت ها یا ارسال مواد که درخواست های کلمه عبور یا اطلاعات قابل شناسایی شخصی را برای اهداف غیرقانونی از سایر کاربران می پذیرد؛ (ج) مشارکت در فعالیت های تجاری و / یا فروش بدون رضایت کتبی قبلی ما، مانند مسابقات، یورونیوز، تبادل، تبلیغات و طرح های هرمی؛ (k) استفاده از اشکال سرب و / یا شماره های رایگان برای تبلیغ و تبلیغ محصولات و خدمات به تبلیغ کنندگان Cars.com؛ (l) با استفاده از هر ربات، عنکبوت یا دستگاه اتوماتیک دیگر، یا فرآیند دستی، برای نظارت یا کپی صفحات وب یا محتویات موجود در سایت یا برای سایر موارد غیر مجاز بدون اجازه قبلی کتبی که قبلا ارسال شده است؛ (m) استفاده از هر وسیله، نرم افزار یا روال برای دخالت در تلاش برای دخالت در کار مناسب سایت؛ (n) decompiling، مهندسی معکوس، جداسازی و یا در غیر این صورت تلاش برای به دست آوردن کد منبع برای نرم افزار؛ یا (o) اقداماتی را انجام دهید که بار ناعادلانه یا غیرمستقیم زیادی را بر زیرساختار سخت افزاری و نرم افزاری Cars.com (به طور کل «فعالیت های ممنوعه») اعمال می کند.

 

فروش خود را به قوانین

با فهرست وسیله نقلیه خود را برای فروش از طریق خدمات "فروش آن به خودتان" سایت ("خدمات لیست")، شما را تایید و موافقت با تمام & nbsp؛

 

سلب مسئولیت گارانتی

شما به شدت موافقت میکنید که استفاده از سایت و اعتبار محتوای آن در معرض خطر شما باشد. CARS.COM، وابسته به آن و ساير اعضاء LICENSORS THIRD PARTNER هيچ گونه مدرک يا ضمانتي در مورد سايت، نرم افزار، محتوا، مواد، خدمات فهرستي يا نتايجي که ممکن است از استفاده از هرکدام از آنها استفاده شود از پیش است سایت، نرم افزار، محتوای، مواد و خدمات لیست بر اساس "به عنوان موجود است" ارائه می شود، و CARS.COM، وابسته به آن و از طرف آنها LICENSORS های ذی نفع به طور خاص، هر و هر گونه بیان و یا تصریح ضمانت شامل، بدون محدودیت، ضمانت نامه های مناسب برای یک هدف خاص، ضمانت های فروش و ضمانت نامه های غیرقانونی. تمام اطلاعات مربوط به وسایل نقلیه موجود در این سایت توسط فروشندگان یا سایر اشخاص ثالث ارائه می شود. CARS.COM و همکاران هیچگونه نمایندگی یا ضمانتنامه ای را که بیانگر یا ذکر نشده، به هر گونه خریدار یا خریدار پیش بینی کننده یا متعلق به هر وسیله نقلیه به عنوان موجودی، مالکیت یا شرایط خودرو یا به دقت و کامل بودن هر گونه اطلاعات یک وسیله نقلیه تبلیغ شده در سایت. CARS.COM نمی تواند و یا اطمینان دقیق یا کامل چنین اطلاعاتی را نداشته باشد. CARS.COM حق دارد، در موارد خاص خود، برای اصلاح هر گونه خطا یا تخلف در سایت و یا در محتوای. تمام وسایل نقلیه مورد نیاز قبل از فروش هستند. هرگونه و هر گونه مشکلی، تفاوت ها و یا نقایص مربوط به یک وسیله نقلیه باید با فروشندگان قبل از فروش وسیله نقلیه در ارتباط باشد. به غیر از مواردی که به صراحت در شرایط مندرج در آن شرایط و ضوابط تعیین شده، CARS.COM هیچگونه نمایندگی، ضمانت یا ضمانت نامه به شما در مورد خدمات فهرست گذاری شامل، بدون محدودیت، هیچگونه نمایندگی، ضمانت یا ضمانتنامه ای که فروش وسیله نقلیه خود را، به دست آوردن قیمت قابل قبول برای وسیله نقلیه خود، فقط دریافت درخواست های قانونی و یا سوء استفاده از خریداران واجد شرایط، و یا دریافت هر گونه درخواست در مورد خودرو خود را برای فروش. برای اهداف اخطار این ضمانت نامه، "شخص ثالث ثالث" شما را شامل نمی شود. بعضی ایالت ها اجازه استفاده از ضمانت ضمانت نامه های ضمنی را ندهند، بنابراین سلب مسئولیت ذکر شده در مورد شما ممکن نیست.

 

محدودیت مسئولیت

CARS.COM، وابسته به آن، و صاحبان مربوطه، کارکنان، نمایندگان، پیمانکاران و پروانه های شخص ثالث هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر گونه آسیب و یا زیان، شامل موارد بدون محدودیت، مستقیم، غیر مستقیم، قابل قبول، خاص، تصادفی یا جبران خسارت ، ناشی از یا ناشی از سایت، نرم افزار، محتوای، مواد، سرویس لیست، این شرایط خدمات یا غیره (شامل، بدون محدودیت، زیان ناشی از نادیده گرفتن). در هیچ شرایطی، حداکثر مسئولیت ماشین حساب CARS.COM، وابسته به آن، و صاحبان مربوطه، کارکنان، نمایندگان، پیمانکاران و پروانه های شخص ثالث برای هر تقاضای بیش از پنجاه دلاری (50 دلار) خواهد بود. برای اهداف این محدودیت مسئولیت، "شخص ثالث ثالث" شما را شامل نمی شود. بعضی ایالت ها مجاز به محرومیت یا محدودیت خسارت های ناخواسته یا ناشی از ضمانت های ضمنی نیستند، بنابراین ممنوعیت یا محدودیت فوق نمی تواند برای شما اعمال شود.

 

خاتمه خدمات

شما می دانید و موافقت می کنید که در اتومبیل Cars.com به تنهایی و بدون اطلاع قبلی، دسترسی شما به این سایت ممكن است خاتمه یابد یا معلق باشد و Cars.com می تواند هرگونه راهكار دیگری را در دسترس قرار دهد و هر گونه مواد را حذف كند، اگر Cars.com معتقد است كه شما استفاده از سایت و یا هر گونه مواد ارائه شده (الف) نقض (I) این شرایط خدمات، (ii) حقوق Cars.com، هر وابسته یا مجوز دهنده یا یکی دیگر از کاربر سایت، (iii) هر قانون و یا مقررات، یا در غیر این صورت ناعادلانه یا نامناسب هستند و یا (b) فعالیت تقلب در هر نوع طبیعت. شما موافقت می کنید که خسارت های مالی ممکن است برای Cars.com به دلیل نقض این شرایط خدمات به شما ارائه نمی کند و شما موافقت خود را برای ممنوعیت اجباری و یا معافیت عادلانه برای چنین تخلفات بدون نیاز به پیوستن Cars.com ارسال کنید. Cars.com نیازی به ارائه بازپرداخت به شما نیست اگر شما به عنوان یک کاربر مجاز از سایت خاتمه می دهید، زیرا در اتومبیل Cars.com به صلاحدید شما این شرایط خدمات را نقض کرده اید.

 

متفرقه

این شرایط خدمات ممکن است در هر زمان تغییر یابد و از طریق تغییر وضعیت شرایط جدید سرویس در این صفحه از طریق هر گونه تغییرات مطلع خواهد شد. استفاده مداوم شما از سایت پس از ارسال هر گونه شرایط خدمات اصلاح شده موافقت شما را با هر گونه تغییرات محدود خواهد کرد. Cars.com ممکن است بدون اعلان یا مسئولیت تغییر، تعلیق، قطع و یا استفاده از هر بخش از سایت را محدود کند. این سایت شامل پیوندهایی به وب سایت های دیگر نمی شود که توسط Cars.com یا هر وابسته تاسیس شده یا تحت نظارت آن ها باشد. Cars.com و وابسته به آن، این وب سایت های مرتبط را تأیید نمیکنند، حمایت و تضمین نمیکنند و هیچ مشکلی برای مشاوره، محتوا، اطلاعات، شیوه، محصولات یا خدمات مربوط به این وبسایتهای مرتبط وجود ندارد. این شرایط خدمات به موجب قوانین ایالت ایلینوی بدون توجه به مقررات مربوط به درگیری قوانین، تحت تعقیب و تفسیر قرار می گیرد. شما با این موافقت می کنید که هر گونه علتی که ممکن است در رابطه با این سایت داشته باشید باید در یک سال (1) سال بعد از اینکه علت اقدام ایجاد شده یا علت ممنوع است، در دادگاه فدرال یا ایالت واقع در کوک کانتی ایلینویز . شما به این ترتیب به دادرسی شخصی در دادگاه فدرال و ایالت در کوک کانتی ایلینویز رجوع کنید و هر گونه اعتراض بر اساس forum non conveniens را رد کنید. به عنوان یک شرط استفاده از این سایت، شما موافقت می کنید که تمام علل اقدامات ناشی از این سایت یا مرتبط با آن، باید به صورت جداگانه حل و فصل شوند، بدون اینکه به هیچگونه اقدام کلاس اعمال شود. اگر به هر دلیلی دادگاه صلاحیت محرمانه هرگونه مقرره از این شرایط خدمات یا بخشی از آن را غیرقابل اجنام می کند، ارائه این شرایط خدمات به حداکثر مجاز اعمال می شود تا بر روی قصد طرفین تاثیر بگذارد ، و باقی مانده از این شرایط خدمات به طور کامل و اثر ادامه خواهد داد. شکست توسط Cars.com برای اجرای هر مقررات این شرایط خدمات، به عنوان تخلف از اجرای قبلی این یا هر مقرره دیگری از این شرایط سرویس محسوب نمی شود. این شرایط سرویس، توافق کامل بین طرفین در مورد موضوع مورد بحث را ایجاد می کند. نه این شرایط سرویس، و نه هیچ شرایط و ضوابطی که در اینجا ذکر شده، باید به عنوان ایجاد یک مشارکت، سرمایه گذاری مشترک یا رابطه بین آژانس و یا صدور حق رای بین طرفین تفسیر شود.بروزرسانی شده در تاریخ : 10 آذر 1397 10:04Rectangle 48 facebook youtube Rectangle 48 Rectangle 48