حریم خصوصی

بر طبق توافقنامه های موجود در این سایت، iCarZ متعهد می شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام گذاشته و هرگز بدون اجازه از خودتان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهد زد، مگر اینکه به موجب قانون، توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.
در این صفحه تعهدات و سیاستهای سایت در این زمینه شرح داده می شود.


ما چه اطلاعاتی را جمع آوری می نماییم؟
زمانیکه شما در سایت عضو می شوید، به ازای عضویت در سایت و تکمیل پروفایل توسط کاربر، اطلاعاتی را از وی دریافت و ذخیره می نماییم تا بتوانیم سرویس دهی بهتری داشته باشیم.


از اطلاعات شما چه استفاده‌ای می‌کنیم؟
هر اطلاعاتی که از شما جمع می‌کنیم، برای یکی از موارد زیر ممکن است استفاده شود:
* شخصی‌سازی تجربه‌ی شما، اطلاعات شما به ما کمک می‌کند تا به نحو بهتری پاسخ‌گوی خواسته‌های شخصی شما باشیم.
* بهبود سایت خود، ما به صورت پیوسته مشتاق بهبود سایت خود بر اساس اطلاعات و فیدبک‌هایی که از شما می‌گیریم، هستیم.
* بهبود خدمات مشتری‌ها، اطلاعات شما به ما کمک می‌کند که به درخواست‌های شما در خدمات مشتری‌ها به صورت موثرتری پاسخ دهیم و پشتیبانی مناسب‌تری را به عمل آوریم.
* ارسال ایمیل‌های دوره‌ای، آدرس ایمیلی که در اختیار ما قرار می‌دهید برای ارسال اطلاعات، یادآوری‌هایی که درباره‌ی تغییرات محتوا خواسته‌اید، و یا واکنش به حساب کاربری شما، و یا درخواست‌ها و پرسش‌های دیگر استفاده می‌شود.


کوکی ها
کوکی ها فایل های کوچکی می باشند که سایت هایی که از آنها بازدید می کنید بر روی کامپیوترتان ذخیره می کنند. کوکی ها در واقع فایل های ارتباطی بین سرور و کامپیوتر شما می باشند که از نظر امنیتی برای کامپیوتر شما کاملا بی خطر می باشند.
بنابر خصوصیت زبانهای برنامه نویسی تحت وب در استفاده از کوکی ها، اگر شما این گزینه را در مرورگر اینترنتی خود غیر فعال کرده باشید امکان استفاده از سرویس های iCarZ را ندارید.


تغییرات در سیاست های سایت
ممکن است iCarZ گاه گاهی سیاست های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست های ما آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست های سایت iCarZ داشتید می توانید آنرا با ما در میان بگذارید.
 

دسترسی و به روزآوری
شما این حق را دارید که از اطلاعات نگهداری شده خود آگاهی داشته و از ما بخواهید تا تغییراتی در آن ها ایجاد کنیم تا دقیق و به روز باشند. اگر به این امر تمایل داشتید، ما را در جریان بگذارید.بروزرسانی شده در تاریخ : 10 آذر 1397 09:56Rectangle 48 facebook youtube Rectangle 48 Rectangle 48