پاسخ به سوالات متداول

 آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "پروفایل من" به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "اطلاعات کاربر" امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد. در این صفحه به دلیل اینکه پست الکترونیکی شما به عنوان نام کاربری منحصر به فرد شما تعیین شده است، امکان ویرایش آن وجود ندارد.
برای تغییر یا اصلاح نام کاربری خود با همان ایمیلی که ثبت‌نام کرده‏‌اید به Support@iCarZ.ir ایمیل بزنید.
اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر آن نخواهید داشت.

 آیا پس از تایید شماره همراه در مراحل ثبت‌نام، میتوانم شماره خود را تغییر دهم؟

شما زمانی میتوانید شماره خود را تغییر دهید که شماره همراه جدید نیز تایید شود. در صورتی که شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کردید، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی، شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایید.

 چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، کلمه عبور جدید برای بنده ارسال نشده است؟

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند.

 آیا می‌‏توانم به اطلاعات خودروهایی که قبلا ثبت کرده ام دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به اطلاعات خودروهایی که قبلا ثبت نام کرده اید، پس از ورود به محیط کاربری خود، بر روی گزینه "مدیریت خودروهای فروشی" در بخش انتهایی سایت کلیک نمایید تا لیست خودروهایی که به ثبت رسانده اید نمایش داده شود.

 آیا برای ثبت خودرو جهت فروش، حتما باید در سایت عضو باشم؟

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید لیست خودرو ها را مشاهده نمایید، در صورتی که خودتان فروشنده خودرویی باشید، حتما باید در سایت عضو شوید و در بخش "پروفایل کاربری" اطلاعات خود را تکمیل کرده باشید تا مجوز ثبت اطلاعات خودرو برای شما فعال گردد.

 آیا حتما باید اطلاعات پروفایل خود را تکمیل نمایم؟

بله. جهت ارائه هرچه بهتر سرویس های موجود در سایت و نیز برقراری ارتباط مراجعه کنندگان به خودرو شما و نیز برقراری ارتباط سایت با اکانت کاربری شما نیاز به تکمیل دقیق و بروز اطلاعات شما در بخش پروفایل کاربری می باشد.

Rectangle 48 facebook youtube Rectangle 48 Rectangle 48